Bóg poskąpił mi daru malowania. W szkole jedynie ja wiedziałem, że na moim obrazku jest koń. Inni dostrzegali w tym psa, chomika lub żyrafę. 

Jakoś nie padło na mnie, żebym został hydraulikiem. Moje zdolności techniczne polegają na psuciu przedmiotów. Inni mówią, że znam swoje słabe strony i granice kompetencji.

Inni myślą, że to co oni mówią, jest proste i zrozumiałe dla nich i innych. Ja słyszę w ich słowach więcej tego, czego nie chcieliby powiedzieć, niż tego, co chcieliby w słowach zawrzeć. 

Oto mój dar. Słyszę, czego ludzie nie mówią, a bardzo by chcieli, żeby zostało usłyszane.  Słyszę, co mówią i co jest ukryte w ich słowach.

Moje uszy to poławiacze pereł. Dlatego po takie perły przychodzą przychodzą osoby na warsztaty indywidualne i zespoły na warsztaty zespołowe. 

Uczę Sztuki Słuchania, czyli łowienia pereł w słowach rozmówcy. Pokazuję również jakie własne unikalne narzędzia ma każdy z poławiaczy.

Problem nie jest w tym, czego w zespole, biznesie ludzie do nas nie mówią, problem w tym, że nie słyszymy kiedy jak i to się dzieje?

“Warsztat poławiaczy online” jest dostępny zarówno w wersji indywidualnej, jak i dla zespołów. 

Skontaktuj się przez formularz lub mail tobiasz@sluchajaktywnie.pl

To jak?
Gotowy na nurkowanie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.